TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Prešov » Ličartovce » Domy » Rodinný dom »

Na predaj nové rodinné domy v Ličartovciach - TVOJ NOVÝ DOMOV

Na predaj nové rodinné domy v Ličartovciach - TVOJ NOVÝ DOMOV

Popis nehnuteľnosti

Realitné centrum KING REAL Vám ponúka na predaj 3 holodomy v obci Ličartovce. Vynikajúca poloha, medzi najväčšími východnými mestami Košicami a Prešovom, s rýchlym napojením na diaľnicu je ideálne miesto pre Vašu rodinu. Ličartovce (22 km / 18 min.) od Košíc Ličartovce (15 km / 19 min.) od Prešova V našej ponuke sú 3 jednopodlažné domy s úžitkovou plochou 93,4 m2, ktoré sa nachádzajú na pozemkoch o rozlohe: A) 516,5 m2 B) 512 m2 C) 533m2 s vynikajúcou orientáciou na VÝCHOD / JUH / ZÁPAD so slnečnou terasou za domom. Prístup k rodinným domom je riešený cez súkromnú cestu (podiel na prístupovej ceste v cene), ktorá bude dokončená. CENA: 131 250 € Bližšie informácie nájdete na stránke: http://www.domylicartovce.sk/ Tento projekt predstavuje skvelú alternatívu prepojenia pokojného života na vidieku s možnosťou moderného bývania s výhodnou polohou od mesta. Niekoľko dôvodov prečo si kúpiť práve jeden z týchto rodinných domov: - bývanie na vidieku neďaleko mesta - stavba realizovaná renomovanou stavebnou firmou - viac možnosti pri uplatnení prace a lepšieho výberu štúdia pre Vaše deti blízke napojenie na diaľnicu - autobusová a vlaková doprava - žiadni neprispôsobiví občania OBČIANSKA VYBAVENOSŤ : - materská škola (2,5-6 r.) - základná škola (1-4 r.) - potraviny COOP Jednota - mäsiareň - denný stacionár - krčma - bar - futbalové ihrisko - multifunkčné ihrisko KONTAKTNÁ OSOBA: Martin ČUHA +421 915 077 726 martin.cuha@kingreal.sk

Cena: 131 250,00 €

  1 411,29 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Prešov - Ličartovce
(Rodinný dom - Ličartovce)

Zastavaná plocha: 115 m2

Úžitková plocha: 93 m2

Rozloha pozemku: 533 m2

Dátum aktualizácie: 21.7.2018

Identifikačné číslo: CM183P

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

KING REAL s. r. o.

Zápotockého 1, Prešov
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Martin Čuha
0915 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk